Konum

Kemer Kiriş mevkiinde bulunan Everytime Hotels Kiriş denize 200 metre mesafededir. Otelimiz sade bir mimari ile inşa edilmiş olup, geniş bir lobby ile 2 adet 4 er katlı, asansörlü yan bloktan oluşmaktadır.

Mesafeler ve ulaşım
Kemer 7km, Antalya 50km, Havalimanı 65km. Otel önünden dolmuş ile Kemer’e ve bağlantılı olarak Antalya’ya ulaşım imkanı.
Otomobil ile gelenler; Bulunduğunuz şehirden önce Antalya’ya gelmeniz gerekiyor. Antalya’dan Kemer levhalarını takip ederek Kemer sahil yoluna seyir edin. Antalya Kemer yolu manzaraları ile hoşunuza gidecektir. Antalya Kemer arası 50 km. dir. Kemer’i geçtikten 5 km. sonra Kiriş tatil köyleri sapağı göreceksiniz. Kiriş sapağından girdikten sonra yolu takip edin. Kiriş çeşitli otellerin bulunduğu şirin bir tatil beldesidir. Tatilinizi geçireceğiniz Everytime Hotels Kiriş bu şirin tatil beldesinde bulunmaktadır. (Muğla yolu üzerinden gelenler Kemer’e gelmeden önce Kiriş sapağına girmelidir.)

 
Uçak ile gelenler; Bir seyahat acentası aracılığı ile geliyorsanız transferiniz tahmini olarak 70 - 80 dk. kadar sürecektir. Eğer direk rezervasyon ile geliyorsanız, havalimanından taksi ile gelmenizi tavsiye ederiz. Ancak bizimle kontak kurmanız halinde otelimizin aracı ile şöförümüz sizi havalimanında karşılayıp kulübümüzegetirebilir. Bu şekilde daha hesaplı ve güvenli olarak kulübümüze gelmiş olursunuz.

Otobüs ile gelenler; biletinizi Kemer’e kadar gelen otobüs firmalarından almanızı tavsiye ederiz. Kemer otogarda inip, Kemer belediyesinin her 20 dakikada bir kalkan Kiriş otobüslerine binin. Bu otobüs sizi tesisimizin tam kapısının önünde indirecektir. Bulunduğunuz şehirden uygun saatte direk Kemer’e otobüs bulamıyorsanız, Antalya otogarda Kemer otobüslerine binin ve Kemer’de aktarma yaparak Kiriş otobüslerine binin. Bu şekilde yolculuğunuz biraz uzun ve zahmetli sürecektir ancak lezzetli yemeklerimiz, havuz ve deniz size bu yorgunluğunuzu kısa sürede unutturacaktır.